Siklonik Havuz Filtrasyon Havuz Otomatik dozajlama Havuz Bakım Servisi Havuz Kimyasalları
Smartpool Nitro / Climber(Ev tipi) Smartpool Scrubber60(Ev tipi) Smartpool Direct Command(Ev tipi) ICH ROBOTER Havuz Robotları(Site/Ticari)
Kokido Wanda/Lectra Kokido Vectro PoolBlaster Max CG PoolBlaster Pro 900

Havuz Bakım Servisi

TNO Teknoloji olarak havuz bakımınızı TS11899 şartnamesinde uygun yapıyoruz. Havuzunuz Sağlık Bakanlığı kriterlerine uygun olarak bakımı için Serbest Klor, Bağlı Klor, pH, Toplam Alkanite, Siyanirik Asit ölçümleri periyodik olarak yapılır. Gerekli miktar ilaçlama UHE ve Sağlık Bakalığından onaylı sertifikalı servis elemanlarımız tarafından yapılır. Her ay havuzunuzun haftalık değerleri tarafınıza raporlanır. Ölçümlerimiz Alman Lovibond marka FOTOMETRİK dijital ölçüm aletleri ile yapılır.

         
 

logo-TNO

  10
 
         
HAVUZ ROBOTU
Otomatik Havuz Robotu
Bspool tuz klor jeneratörü
Tuz Klor Jeneratörleri
 

Periyodik Havuz Bakımı

Havuz dezenfeksiyonu için Sağlık Bakanlığı sertifikalı personelimiz ile yine Sağlık bakanlığı onaylı kimyasallar kulanarak hizmet veriyoruz. Her hafta Lovibond FOTOMETRİK kit ile dijital olarak Serbest-Bağlı Klor, pH, Toplam Alkanite, Siyanürik Asit ölçülerek gerekli ilaçlama yapılır ve bu ölçümler aybaşında tarafınıza raporlanır. Aynı zamanda havuz dip süpürgesi yapılarak fiziksel kirlilik yok edilir. Yıllık bakım anlaşması ile tam profesyonel hizmet vermekteyiz.

     
    lovibond-TNO Teknoloji  
       
 
 
 

Havuz Açılış Devreye Alma

Kışlık bakımı yapılmamış, Su değişimi yapılacak veya ilk defa su doldurulacak havuzlar için özel olarak yapılacak işlemler olacaktır. Sistemin sağlıklı çalışması için mekanik kontroller yapılır. Sonrasında havuzun kaba temizliğinin ardından asitle yıkama işlemi ile havuz içi, savaklar ve denge tankı tamamen dezenfekte olur. Tekrar durulanan havuz artık su dolumuna hazırdır. Bu aşamada filtre tankı değerlendirmeye tabi tutularak gerekli işlemler yapılır.

 

 
 
bidon kova    
<<Sağlık Bakanlığı Onaylı Kimyasallar için lütfen <<<Tıklayınız <<<  
   
   
       
 
 
Site Haritası
TNO Teknoloji
Havuz Su Arıtım ve Dezenfeksiyon
Arzu sok B:5 D:6 Balmumcu BEŞİKTAŞ-ISTANBUL- TÜRKİYE
Tel: 444 7 866 (TNO) F: +90 212 288 09 67
                   
 

BSPOOl kullanım klavuzu indir

  ICH ROBOTER kullanım klavuzu indir   Smartpool kullanım klavuzu indir  
 
 
bspool kullanım klavuz HAVUZ ROBOTU ICH ROBOTER   smartpool kullanım klavuzu   smartpool kullanım klavuzu