Siklonik Havuz Filtrasyon Havuz Otomatik dozajlama Havuz Bakım Servisi Havuz Kimyasalları
Smartpool Nitro / Climber(Ev tipi) Smartpool Scrubber60(Ev tipi) Smartpool Direct Command(Ev tipi) ICH ROBOTER Havuz Robotları(Site/Ticari)
Kokido Wanda/Lectra Kokido Vectro PoolBlaster Max CG PoolBlaster Pro 900
 
havuz
     

logo-TNO

 

TNO Teknoloji Havuz Su Arıtımı Tanıtım Sayfası

 
       
 

Arzu Sok B:5 D:6 Balmumcu/Beşiktaş ISTANBUL/TÜRKİYE
Tel:+90 212 288 44 24 Fax: +90 212 288 09 67 info@tnoteknoloji.com

 

TNO TEKNOLOJİ uzun yıllar süre iş ve sektör tecrübelerinin sonucunda "Ekolojik havuz dezenfeksiyon sistemleri ve havuz imalatı" konusunda faaliyet göstermek üzere kurulmuştur. Ana felsefemiz havuz ve havuz ekipmanları konusunda ekolojik ve çevre dostu yeniliklerin ülkemizde kullanımını sağlamaktır.

 

Bilinen manual havuz kimyasalı yöntemlerinin artık yurtdışında kabul görmediği gerçeğine dayanarak, TNO teknoloji İspanyol BSV electronics S.L. ile iş birliğine gitmiştir. Ekolojik havuz sistemlerinin en kabul gören elemanı olan"Salt Water Chlorinator" veya "Tuzlu Su Havuz Dezenfeksiyon Sistemi" ile Türkiye pazarında öncü şirketlerden biri olmuştur.

 

Özellikle son yıllarda havuz kullanıcılarının sağlık konusunda bilinçli olması, alternatif arayışları da beraberinde getirmiştir. "Tuzlu Su Havuz Dezenfeksiyon Sistemleri" konusunda öncülük yapan TNO Teknoloji, su tüketimini en aza indiren Smartpool Havuz Robotları ' nın Türkiye Temsilciliğini yapmaktadır. Genel kullanım havuzları için ICH ROBOTER firmasının Türkiye temsilciliğini yapmaktadır.

Bir başka gelişme de, havuz kum filtrelerinin yerini alacak olan veya ön filitre olarak kullanılan "Siklonik filitrasyon sistemi" ile su atığı en minimal düzeyde olmaktadır. Bu sayede pislikler kum filtresine gitmeden sadece suyun hızı ile ayrıştırılmakta ve "ters yıkama" ile atılkan su miktarı azalmaktadır.

Teknolojik olarak her türlü dazaj pompası,redox ve "serbest klor ampermetrik kontrol cihazlarının ithal ve uygulaması ile konforlu ve sağlıklı havuzlar üretmektedir. Özetlemek gerekirse, TNO Teknoloji yeni "ekolojik havuz" kavramının Türkiye'deki öncü şirketlerindendir.

 
     
 
  Bspool_logo
 
     
 
  smartpool logo
 
     
 
  Ich roboter logo
 
     
 
Site Haritası
TNO Teknoloji
Havuz Su Arıtım ve Dezenfeksiyon
Arzu sok B:5 D:6 Balmumcu BEŞİKTAŞ-ISTANBUL- TÜRKİYE
Tel: 444 7 866 (TNO) F: +90 212 288 09 67
                   
 

BSPOOl kullanım klavuzu indir

  ICH ROBOTER kullanım klavuzu indir   Smartpool kullanım klavuzu indir  
 
 
bspool kullanım klavuz HAVUZ ROBOTU ICH ROBOTER   smartpool kullanım klavuzu   smartpool kullanım klavuzu